iç mimarlık

İç mimarlık Dünya’nın aslında çok eski çağlardan beri var olan en eski meslek dallarından biridir öyle ki ilk mimarlık bulgularına cilalı taş devrinden kalma izlere rastlanmaktadır. Bu kadar eski bir meslek olan iç mimarlık zaman boyunca kendini yineleyen ve her daim ihtiyaç duyulan mimarlık mesleği zamanla yine kendi arasında bölümlere ayrılarak o alanda uzmanlaşmayı gerektirmiştir. Bu kollardan biride iç mimarlıktır. Bir iç mimar yapının iç yapısını en estetik biçimde şekillendirmesinin yanı sıra ısınma, konfor, aydınlatma gibi bir çok olguyu da en iyi şekilde uygulayabilmelidirler. Daha öncede dediğimiz gibi mimari de sürekli kendini yineleyen ve çağ ile ve zamana göre farklılaşan bir tekniktir bu doğrultuda iç mimar ve mimarlar kendini zamana ayak uydurabilen o günkü şartlarda güncelliği yakalayabilen ileri görüşlü bir kişi olmak zorundadır ve günümüzde artık daha bir yapının iç mimarisi yapılmadan bilgisayar teknolojisi ile işlem yapıldığında nasıl bir görünüme kavuşacağını 3D görünüm ile hazırlanıp müşteriye sunabilmektedir. 3D tasarımlar artık mimariye gelecekte yön verecek en önemli değerdir ve yardımcıdır diyebiliriz bu sebepten iç mimar ihtiyaçlarınızı kendini modernize etmiş yada tamamen modern mimarlık firmalarından karşılamanız sizler için en doğru karar olacaktır.

Daima en iyisi için çalışıyoruz arzu ettiğiniz rüya mekenlar

İç mimarlık
danışmanlık

İç mimarlık danışmanlık hizmetlerimiz istek, öneri ve talepleri ışığında İç mimari dekorasyon da uyguladığımız tasarımları sektörde kullanılan, malzeme ve temin noktalarının aralarındaki farkları takip ediyor daha ekonomik ve doğru seçimler yapmanızı sağlıyoruz.

İstanbul iç mimarlık ofisimiz daima farklı fikirleri mimari tasarımları  trend çizgilerini zirveyle buluşturmuştur. İç mimarlık sektöründe 10 yılı aşkın süredir yaptığımız projelerin bilgi birikimlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. İç mimarlık faaliyetlerimiz arasında Bina Dekorasyonu, Ev Dekorasyonu, Ofis Dekorasyonu, Mağaza Dekorasyonu, Villa Dekorasyonu, Otel Dekorasyonu, Rezidans Dekorasyonu ve özel mobilya tasarımları sunmaktadır. İç mimarisi ile modern ve lüks yaşamın getirdiği kalitenin konforlu yaşam biçimini içinde barındıran mekanlar yaratma konusunda özgün sanatsal fikrileri ortaya çıkarırız. İç mimarlık hizmetlerimiz arasında İç mimarlık danışmanlık, İç mimarlık tasarım, İç mimarlık proje konularında profesyonel destek sağlarız, İç mimari projelerinizde daima zevkli benzersiz projeler ve mekanlar ortaya çıkarırız.

İç mimarlık ofisimizin vizyonu mekanlarımızın stil sahibi olmasını ve kişiliğinizi yansıtmanızı engin tecrübeli deneyimli kadromuz ile Tolgahan TÜRK içmimarlık sektöründe kişiye ve kurumlara özel tasarımlarıyla seçkin ve şık mekanlara imzamızı atıyoruz.

Doğa dostu çevreci kuruluş

İç mimarlık
proje

İç mimarlık proje tasarım ve uygulama birimlerimiz ile çalışırken şirketimiz için sadelik, minimal, kullanışlı şık ve işlevselliği ön planda tutan trendlerinde özgün tarzları benimsemektedir. Değişimin uygarlığa etkilerden Türkiye’nin kültürel değişimine ve tabiat ananın bize sunduğu eşsiz tasarımlarından ilham alan şirketimiz projelerin de mimari dokunuşlar yapar. Estetiği mimaride buluşturan ve eşsiz, ayrıcalıklı ve kışkırtıcı tarz mekanları gerçekliğe dönüştüren ve kendisine özgün fikirleri ile tarz sanatını ortaya çıkaran bir anlayışımız var.

Tolgahan TÜRK iç mimarlık tarafından tasarlanan mekanlar Lüks, Yaşana bilinir, Konforlu, Ferah yaşanılır bir biçimde modern olmalıdır. Tamamen zevkinize uygun içerisinde veya dışında sizi yansıtan çizgileri buluşturacak biçimde olmalı felsefesiyle yaklaşır.

Şirketimiz projenizde istediğiniz özellikleri ve detayları dikkatle dinler istekleriniz doğrultusunda kendi marka çizgisini bozmadan projelerini kısa sürede bitirmesi ile bilinir. Her proje daha sonradan dönüşeceği mimarisinde en ufak pişmanlığı barındırmayacak şekilde gözden geçirir ve mekânların tüm detaylarını özenle büyük titizlik içerisinde ele alarak başlarız. Şirketin iş sınırları Dünya genelinde faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz projelerinde Lüks, modern, avengart, delüxs, retro, serbest ve özel bir dokunuş arayan kişiler ve firmaların ihtiyaçlarına göre tasarlar.

2003 - 2009

Uluslar arası alanda tasarım birinciliği

70126

Ekip çalışma mesai

120 Kişilik teknik ekip

Elektrik Mekanik ve statik birimleri

791 Proje

Taslağı inceleme uzmanlık

Arzu ettiğiniz rüya mekanların mimarı

Tolgahan TÜRK
İç mimarlık

İçmimarlık hakkında butik orta ölçekli profesyonel  projeler üreten iç mimar ve çalışanlarıyla Tolgahan TÜRK iç mimarlık, Türkiye’den, Dünya’ya açılmayı başarmıştır.

iç mimarlık ofisimiz bir çok özel proje tasarımlarımız proje uygulamalarımız  ile sektörünün saygın ve önemli markalarından biri olma yolunda daima ileriye dönük özveri ile çalışmalar da bulunduk.

İç mimarlık da yaptığımız tüm çalışmalarda sizlerin hayalleri hoşlandığınız renkler sizi yansıtan özgün çizgilerin yanı sıra zevklerinizi ve hobilerinizi projelerimizde bir araya getirme arzumuzu taşıdık.

iç mimari proje yaparken ç evreyi esas planda düşünüp bu planla projelerimize uyguladık. Her projemizin sonunda iş teslim ederken bizler mutlu ve güler yüzlerle tanıştık.

İç mimarlık olarak marka ayrımı yapmadan küçük, büyük proje demeden gece gündüz çalışır, tasarlar, yaratıcılığımızın limitlerini her yeni projede bir önce kisinden daha iyisini yapma felsefemizle yaklaşır projelerimize uygularız.

Hayallerin fikirleri oluşturduğuna inanıyoruz

Farklı fikirleri mimari tasarımları trend çizgilerini zirveyle buluşturmuştur Fikirlerimiz trendlerimiz tarzlarımızı
tarzlarımız ise farkı yaratmamızı sağlar

Farklı fikirleri mimari tasarımları  trend çizgilerini zirveyle buluşturan iç mimarlık teknoloji ve endüstriyel alanlarında çıkan yenilikleri güncel takip etmek her daim araştırmaya ve daha fazla şey öğrenmeye gayret ediyoruz ve işimize olan tutkumuz disiplinle birleşince ortaya çok güzel beğenilen göz alıcı projeler ortaya çıkıyor. İnsanların bizi iç mimarlık şirketi olarak tercih etmelerinin başlıca sebebi bizce fikirlerimizin, tarzımızın fark yaratmasıdır. Tolgahan TÜRK iç mimarlık olarak bu değerler bizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerimiz ve bu özelliklerimiz bizleri kariyerimizde ve projemizde ünlü iç mimar, ünlü iç mimarlık cümlesi içerisinde anılmamıza neden oluyor.

İç mimarlık şirketimizin felsefesi

İç mimarlığın dekorasyon ve mobilya
seçeneklerinden farklı olduğu yerdesiniz

İç mimar Tolgahan TÜRK yenilikçi tasarımlar sunmak üzere çalışmalarını, İstanbul merkezli İç mimarlık şirketinde rölöve, Restitüsyon, Plan projeleri, Kat planları çizimleri kullanılan materyaller ile renk uyumları ve ortamda ambiyans aydınlatma faktörlerini özenle yürür titizlikle uygular.

İç mimarlık şirketimizin felsefesi basittir. Dekore edilmiş ya da edilmemiş boş bir mekân güzel olmalı.

Günümüz İstanbul mimarisine özel tarz yaklaşımları alternatif sunumları bir arada barındıran iç mimar Tolgahan Türk, Mekânları tasarlarken mimari özellikleri çevredeki konumu ve doğada eşi benzeri olmayan farklılıkta tasarlar ve mekanların kendi çizgilerinde özgün tarzları ile ön plana çıkmasını sağlar.

İç Mimarlık Ofisi İstanbul

Tolgahan TÜRK Mimarlık

İç mimarlık, mimari projelerde danışmanlık, mühendislik, tasarım, 2D, 3D, proje çizimleri ve anahtar teslimi çözümlerin yanı sıra ileri güncel teknolojik yenilikleri deneyimleri ile; oteller villalar kamu kurumları özel yapılar hastaneler alış veriş merkezleri ve konut kompleksleri için baştan sona tadilat ve onarım yenileme bakım işleri ve anahtar teslimi çözümleri teknik ekip şantiye saha sorumluları ile profesyonellikle yönetir.

Sahip olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimizi, bizi tercih eden marka, kurum, şahıs ve işletmelere gereksinimlerini ve beklentilerine özel benzersiz çalışmalar size özel mekan avantajları sağlıyor.

İçmimar Tolgahan TÜRK 2009 yılından günümüze çalışmalarımız

Tolgahan TÜRK içmimarlık referanslarımız

Geçmişten bu günlere içmimarlık hizmetlerimizde markalarını temsil ettiğimiz projelerinde ofisimizin fikirlerine ve çizgilerine güvenen kişi ve kurumların referanslarından bazıları.

(+90) (212) 570 88 82

Ofis telefon numaramız

(+90) (532) 498 87 45

Gsm telefon numaramız

(+90) (212) 452 77 70

Yazışma gönderileri için Fax numaramız

', { 'anonymize_ip': true });