Studio

Profesyonel tasarımlar yarının dünyasını tasarlayıp yaratıyoruz

İç Mimari Tasarım

İç mimarlık ofisimiz mimari ve proje iç mimari tasarım uygulama alanlarında uzmanlaşmıştır.

İç mimari tasarım içerikleri ve yapılan işleri kısaca sunacak olursak. Konut tasarımı, Rezidans tasarımı, Ev tasarımı, Villa tasarımı, Ofis tasarımı, Satış ofisi tasarımı, Mağazalar ve alışveriş merkezleri gibi çok çeşitli mekanlar da mimari tasarımları bir araya getiriyoruz.

İç mimari çeşitli alanlar ve sektörlere plan projelerinde uygulama ve anahtar teslim proje tasarım örnekleri sunuyor tasarımlarını en iyi şekilde tamamlıyoruz. T.Türk İç mimarlık profesyonel uzman tasarımcıları ve teknik çizim birimleri ile yurt içi ve yurt dışı bir çok şehirde imzasını taşıyan projeler ve yapıları tasarlamıştır.

Konsept Tasarımları

Mimari konsept tasarım anlayışını bizimle yeniden keşfedin

Mekan Tasarımları

Mekan tasarımında farklı yenilikçi modern çizgilerin buluşma noktası

Proje Tasarımları

En iyi planlama tasarım ve mühendislik çözümleri sunmak için odaklanmış bir dizi proje hizmetleri sunuyoruz

Uygulama ve Tasarım Projelerimizde Profesyonel Çözümleriz

İç mimari tasarım uygulama

Projelerimiz ve sunum

İç Mimari Tasarım ve iç mimar T.T ofisimiz deneyim ve tecrübeleri ile modern mimari yaşam alanlarının tasarım uygulamalarını, Bizimle Yeniden Keşfedin.

Mükemmel mimari tasarım formları kusursuz iç mekan mimari tasarımları konularında uzmanlığınızı ve profesyonelliğinizi sergiliyoruz. Gelişmiş yazılımları kullanan ekibimiz ile en karmaşık yapı modellerini ve tasarımlarını profesyonel iş gücü ile görselleştiriyor. Projenizi mümkün olan en iyi ışıkta görmenizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

CG sanatçıları ekibimiz gelecekteki tasarımları her zamankinden gerçekçi, renkli görüntüler oluşturmak için 3D render ile özel görüntüler oluşturmak ve önemli özellikleri vurgulamak için inanılmaz bir performanslarını ortaya koyarlar. Tek sınırımız hayal gücümüz.

Dünyanın her yerinden çeşitli şirketlere projelerinde çözümler sağlıyoruz.

İç mimari de farklı fikir ve yaklaşımlar

İç Mimari Tasarım Temellerimiz

Tasarım temelleri ve stillerimiz

İç Mimari Tasarım temelleri ve stillerinde geçmişten gelen birikim ve tecrübelerimizi ortaya çıkartırken, temel bir anlayış biçimi olan kişisel tasarım ideallerimizde yolumuzu aydınlatan harika fikirler ortaya koymamızı sağlamıştır. Farklı mimari tasarım stillerini tanımlama yeteneğimiz ortaya çıkacak olan mekanlar da Modern ve çağdaş tasarım tarzını benimser, İlham verici vizyonları doğadan alır projeyi (tasarımı) ortaya çıkarmamızda ve kişisel görüş estetiğimiz de sihir gerçekleşir. Mekanın veya bir ürünün bir kısmı ya da bütününün doku, renk, biçim, çizgi, şekil gibi teknik özelliklerini tüm detaylarıyla ele alır ve projelendirir. Tolgahan Türk iç mimarlık firması dinamik ve yenilikçi yapısı ile sizlere istediğinizin fazlasını sunacaktır. Tolgahan Türk iç mimarlık ofisinde alanında uzman iç mimarlar ile mimariniz daha başlanmadan İç Mimari Tasarım ile nasıl bir görünüme sahip olacağını görebilecek ve böylece dilediğiniz değişiklikleri ve farklılıkları uygulayabileceksiniz.

Uygulama ve Tasarım Projelerimizde Profesyonel Çözümleriz

İç mimari tasarım uygulama

Projelerimiz ve sunum

İç mimar ve Mimarlık ofisi deneyim ve tecrübeleri ile modern mimari yaşam alanlarının tasarım uygulamalarını, Bizimle Yeniden Keşfedin.

Mükemmel mimari tasarım formları kusursuz iç mekan mimari tasarımları konularında uzmanlığınızı ve profesyonelliğinizi sergiliyoruz. Gelişmiş yazılımları kullanan ekibimiz ile en karmaşık yapı modellerini ve tasarımlarını profesyonel iş gücü ile görselleştiriyor. Projenizi mümkün olan en iyi ışıkta görmenizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

CG sanatçıları ekibimiz gelecekteki tasarımları her zamankinden gerçekçi, renkli görüntüler oluşturmak için 3D render ile özel görüntüler oluşturmak ve önemli özellikleri vurgulamak için inanılmaz bir performanslarını ortaya koyarlar. Tek sınırımız hayal gücümüz.

Dünyanın her yerinden çeşitli şirketlere projelerinde çözümler sağlıyoruz.

İç Mimari Uluslararası Tasarım Ödüllerimiz

Silver Award

(Interior Design) IDA 2009

Bronze Award

Ofis SIA (Colour) 2003

İç Mimar Tolgahan TÜRK iç mimarlık ofisimiz ile konuşmadan önce ne istediğinizi, neye ihtiyacınız olduğunu, neyi hayal ettiğinizi, sevdiğiniz marka ve ürünleri uygulanabilinir olabileceği ve sizin için en önemli olanı düşünmek için biraz zaman ayırın.

iç mimar Tolgahan TÜRK İç mimarlık size iç, dış, mekan, dekorasyon, tasarım, aydınlatma, malzeme seçimi, proje yönetimi gibi konularda iç mimar seçiminde tavsiyede bulunabilir. Beklentilerinizi anlamak iç mimarlık hizmetimizden istediğiniz sonucu elde etmemiz için önce fikirlerinizi almamız çok hobilerinizi ve zevklerinizi konuşmamız önemlidir.

İnanın harcayacağınız zaman buna değer olacaktır. Bizimle iletişime geçmek fikirleriniz hakkında konuşmak iç mimar, iç mimarlık, mimarlık bilgi ve birikimlerimizi paylaşmda bulunma memnuniyeti içerisinde sizler için buradayız.

Studio

Bina Tasarımları

Bina Tasarımı yaparken Tolgahan TÜRK İç mimarlık  küresel ve yenilikçi inşaat mühendisleri, tasarım uzmanları ağını bir araya getiriyor. Birlikte, iddialı binaları şekillendirildiği eşsiz tasarımlar sunduğumuz biliniyor.

Ancak bizim en çok tanınan çalışmalarımız da karmaşık, çığır açan yapılar için insanlar ayrıca ilham veren modern, şık, işlevsel ve zevkli binalar istiyorlar. Binaların içinde ve dışında, tasarımcılarımız bina tasarımı yaparken çarpıcı efektler ve eğlenceli formlar gerçekleştirirler.

Her şeyden önce, her bir unsuru çevresiyle ve işgalcileriyle uyumlu olarak çalışan binalar için formdan akustik aydınlatma ve manzarayı bir araya getiriyoruz. Tolgahan TÜRK iç mimarlık tasarım ekipleri kesintisiz sürdürülebilir bina tasarımı sunmak , karmaşık multi disipliner projeler geliştirmek veya tüm topluluklar için yaşam ve çalışma alanları geliştirmektedir.

Studio

Villa Tasarımları

Tolgahan TÜRK İç mimarlık ofisi villa tasarımı yaparken dünya çapındaki müşterilerini benzersiz tarzı ve tasarım ihtiyaçlarını tam olarak anlatan bir süreçle ile yola başlar.

Villa tasarım sürecimiz, yaratıcılık, kalite ve değer arasındaki doğru dengeyi birleştirmekle ilgilidir.

Villa tasarımı tet bir vizyonun var olup olmadığı veya müşterinin bir dizi yenilikçi fikri araştırmayı tercih edip edemeyeceği, ortak tasarım hedefleri modern ve çağdaş bir estetiğe sahip düşünceli bir tasarım yaklaşımını benimserken,

iç mimarlık ofisimiz müşterilerimiz için yıllardır keyfine varacakları yüksek kalite ve benzersiz villa tasarımlarını bir araya getiren klasik ve yenilikçi ilkeleri ile ilkleri bir araya getirmektedir.

Studio

Ev Konut Tasarımları

Ev tasarımı yaparken Tolgahan TÜRK İç mimarlık kendi teorilerini tasarımın temellerine dayandırıyor ve tersi. Simetri, geometri, bilim ve diğer pek çok açıdan yasalarla doğrudan teorem ilgisi vardır.

Ev tasarımı, Bireysellik, fonksiyonel, değerli ve iyi tanımlanmış alanlar yaratmak için yetenekli ekibimiz seçkin mimari ve iç tasarım yaratma hevesini paylaşıyor. deneyim ve tutku üzerine tüm projenin iç, dış, tasarım detaylarını en ince ayrıntısına kadar inceler, size beğeninizin üzerinde mekanların yaratılması için disiplin ile emekle çalışır. ”Birlikte, kararlı, yetenekli ve farklı mekanları gerçeğe dönüştürür.

Studio

Konsept Tasarımları

Konsept tasarımı yaparken Tolgahan TÜRK İç mimarlık, Konsept tasarımları fikri ortaya koyan materyallerden, işletme maliyetlerine kadar, tasarımlarda ve projelerimizde önemli bir rol oynamaktadır.

Tolgahan TÜRK İç mimarlık, için sürdürülebilirlik uzun ömürlülük ve kaynakların sorumlu bir şekilde uygulanması ile ilgilidir. Her proje, fen bilgisi oluşturmak ve verimli, konforlu ve sağlıklı evlerde sonuçlarla aşılanmaktadır.

Amacımız müşterilerimizi seçenekleriyle ilgili olarak tasarımlar gerçekleştirmek, böylece vizyon ve bütçelerine uygun, bilinçli seçimler yapmalarını sağlamaktır.

Studio

Dış Cephe Tasarımları

Dış cephe tasarımı yaparken Tolgahan TÜRK, iç, mimarlık, ofisi inşaat alanındaki konut ve ticari geliştiricilerin ihtiyaçlarını ön planda tutar.

Uzman ekibimiz, cephe tasarımı ve 3D görünüm sağlar; proje beklentilerinizi görselleştirmenize yardımcı olur. Projenizi, yüksek çözünüklerde, renkler, dokular, malzeme detayları, manzara, çevresel detaylar vb. Tüm teknik özelliklerle görselleştirme yapar.

Yüksek kaliteli görüntüler, izlenecek yollar ve medya tasarımları üretmek için harika işler çıkarırız. Stratejik dijital pazarlama, proje açılış veya başlatılması sırasında büyük etkisi olan görsellik satış hunisi, stratejik marka promosyon, 3d vr, 3d artırılmış gerçeklik, 3d rv gerçeklik tasarımlarını size zamanında teslim ederiz.

Studio

Endüstriyel tasarımlar

Tolgahan TÜRK iç mimarlık Endüstriyel tasarım gereksinimleri karşılamak üzere; estetik ve bilgiyi bütünleştiren, ekonomik çözümler üretebilen, akıllı teknolojileri kullanabilen, kendi konusunda uzmanlaşmış, seçkin, profesyonel tasarımcı ve iç mimarları ile ulusal ve uluslararası düzeyde tasarımlara imza atmıştır.

İçmimar Tolgahan TÜRK 2009 yılından günümüze çalışmalarımız

Tolgahan TÜRK içmimarlık referanslarımız

Geçmişten bu günlere içmimarlık hizmetlerimizde markalarını temsil ettiğimiz projelerinde ofisimizin fikirlerine ve çizgilerine güvenen kişi ve kurumların referanslarından bazıları.

(+90) (212) 570 88 82

Ofis telefon numaramız

(+90) (532) 498 87 45

Gsm telefon numaramız

(+90) (212) 452 77 70

Yazışma gönderileri için Fax numaramız

', { 'anonymize_ip': true });