Tolgahan TÜRK

İç Mimarlık Danışmanlık

Birikim ve tecrübelerimizi sizler ile paylaşma arzusundayız.

İç Mimarlık Danışmanlık kapsamında mekanların tasarım ve projelendirme süreçlerini ilk aşamasından başlayarak projenin bitimine kadar geçen süreçleri titizlikle ele alıyoruz.

İç mimar danışmanlık projelendirme ve uygulamadaki tecrübelerimiz menfaatlerinizi korumaya yönelik olduğunu ve yapılan tüm çalışmalarımızı kapsadığını bilmenizi isteriz. İç mimarlık proje danışmanlarımızın projelerinizde fikirleri ve bakış açıları ile ortaya koyduğu fikirler mimarimizde özel çözümleri içinde barındırır.

İşlevsel ve estetik arasındaki kurgu dikkatle gözetilen ve bilinçli olarak seçilen denge, her bir özgün tasarım ve iç mekanda ahenk yaratır fikrini benimseyen iç mimarlık proje danışmanlarımız daima en son çıkan ürün ve tekniklerini yakından takip eder birikim ve tecrübelerini sizler ile paylaşmaktan memnuniyet duyar.

Tolgahan TÜRK

İç Mimarlık Proje

Benzersiz projeleri eksiksiz bir biçimde hayata geçiririz

İç Mimarlık Proje Yaklaşımlarımız da projeyi dekore edeceğimiz her yapıda sizler ile aramızda benzersiz ve özel çözümleri büyük bireysellik anlayışının ötesinde yükseltiyoruz.

Modern mimariye Projelerimizde önem veriyor ve mimari mekânın içinde kullanıcılara estetik ölçütlere ve işlevsel yapısal mimari prensiplerden, Kültürel kullanıma duyarlı  zengin bir iç görü ve deneyim derinliği ile ele alıyoruz.

Her proje öncesi veya sonrası  dekore edeceğimiz veya ettiğimiz mekanları incelerken, Vizyonumuzu hayata geçirmenin en iyi ve en keyifli yolunu bu yoldaki adımlarımızı dekore ettiğimiz mekanlara baktığımızda görmekteyiz.

Tolgahan TÜRK

İç Mimarlık Uygulama

Profesyonel tasarımlar yarının dünyasını tasarlayıp yaratıyoruz

İş gücümüz iç mimarlık uygulama birimlerimiz İç Mimar, Mimar,  Proje yöneticileri, Proje mühendisleri, Saha mühendisleri, İnşaat mühendisleri, teknisyenler ve destek personelinden oluşmaktadır.

Aileniz tarafından en uygun kullanılacak güvenliği yüksek materyallerden seçiyor profesyonel ekiplerimizle projenizi ele alıyor uyguluyor tasarlıyor teslim ediyoruz.

Çağdaş modern çizgilerimizde konforlu lüx, yaşanabilir alanları birlikte tasarlayalım, mimari uygulamalar çizimler görsel sunumlarımız ile anahtar teslim çözümlerimizle tanışın.

İç Mimarlık Danışmanlık Mimari Kontrolörlük, Keşif, Proje Yönetimi, Danışmanlık ve Uygulama

Mimarlık mimari ve İç Mimarlık Danışmanlık hizmetleri başarıya ve güce tesir eden en önemli unsurun, şirketin ana faaliyetlerine odaklanabilmesi olduğu inancındayız. Genç, dinamik, üretken, mimar ve iç mimar ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz ile projelerinizde sizler ile yol almaktan memnuniyet duyuyoruz.

Projelerimizde çalışma yaptığımız mekanlar da genellikle Ev, Ofis, Mağaza, Otel ortamı olduğundan dolayı personelin güvenilirliği önem taşımaktadır.

KIRIM EKİBİ

Kırım ekiplerimiz mekanlarımızda titizlikle çalışır. İşlerini yaparken çevreye zarar vermezler.

ALÇI VE BOYA EKİBİ

Profesyonel işler çıkaran ustalarımız ayrıca İtalyan boya konusunda uzmanlaşmıştır.

TESİSAT EKİBİ

Tesisat ekibi su kaçağı tespiti ile uzman ekibiyle birlikte tesisat,petek temizleme ve tıkanıklık açma gibi konularda uzmanlaşmıştır.

DUVAR KAĞIDI EKİBİ

Tecrübeli duvar kağıdı usta ekibimiz istediğiniz kağıt ürününü sorunsuz şekilde evinize,iş yerinize, dükkanınıza uygular.

ELEKTRİK TEKNİSYENLERİ

En az meslek lisesi elektrik bölümünden mezun teknisyenlerimiz tüm işlerinizi sorunsuz  bir şekilde yürütür.

MERMER EKİBİ

İtalyan Mermer, Granit, Bordürlü Granit, Merkez Baklava Dilimi, Tezgah Granit  doğal taş uygulama ve anlarında uzmanlaşmıştır.

SIVA EKİBİ

Kara sıva, Alçı sıva, Akustik sıva, Bağdadi sıva, Çarpma sıva, Dış sıva, Çimento sıva ekiplerimiz konularında profesyonel çalışır ve uygulama yaparlar.

ALÇIPAN EKİBİ

Alçıpan Flexi, Suya Dayanıklı Alçıpan, Yangına Dayanıklı Alçıpan, Akustik Alçıpan, Herform Alçıpan, Knauf Karolam Alçıpan, Boyalı Karo Alçıpan işlerinizi profesyonel şekilde yürütürler.

Her iş tipi için konusunda profesyonel alanında en az 10 yıllık uzman deneyimli usta ekibimiz çalışmaktadır.

Ekibimiz kendi iş alanında uzman birimlerden oluşur. Fuar, Seminer ve kurs desteği ile bilgileri güçlendirilmiş 40 usta sanatkardan oluşur. Birlikte çalıştığımız personelin tamamı kendi anlaşmalı taşeronluk yürüttüğümüz firmalardan referanslı gelmektedir. Ayrıca pozitif enerjili, güler yüzlü, iş ahlakına sahip, ekip çalışmasına uyumlu olmaları konusunda hassasiyet gösterilmiştir.

FAYANS DÖŞEME EKİBİ

Duvar Karosu, Yer Karoları ve Porselen Karolarını Teras, Banyo, Mutfak, Antre, Balkon, Restaurant, Okul, Cafe, Mağaza, Otellere fayans işçiliği Uzman  ekipler sağlıyoruz.

KAPI EKİBİ MONTAJ EKİBİ

İç Kapılar, Amerikan Kapılar, Klasik Kapı, Lüx kapı, Otel kapıları, Mağaza kapıları, Açılır kapanır kapıların montajı üretimi konularında profesyonel işçilik sunuyoruz.

İZOLASYON EKİBİ

Isı Yalıtımı, Su yalıtımı, Ses Yalıtımı, Tesisat yalıtımı, Yangın Yalıtımı Yalıtım ve izolasyon uygulamalarını ekiplerimiz en iyi şekilde yürütürler.

MOBİLYA ATÖLYE EKİBİ

İtalyan mobilya, Amerikan mobilya, avangart ve lüx mobilya çizim ve modelleme uygulama ekiplerimiz bir çok kuruluşa ürünler sağlamıştır.

PARKE VE LAMİNAT EKİBİ

Laminat parke, beton zemin ve fayans gibi mevcut zeminler üzerine sorunsuzca uygulayan ekiplerimiz size bu seçeneğinize birçok alternatif sunum gerçekleştirebilir.

DOĞAL TAŞ VE CAM MOZAİK EKİBİ

Cam mozaik sektöründe farklı çizgisi ve özgün tasarımlar, doğal taş işlemesinde ithal veya yerli ürünlerde en çok iddialı olduğumuz konulardan birisidir.

Alüminyum Plastik ve doğrama ekibi

Alüminyum Plastik ve doğrama  işleri Cam balkon, Kış Bahçesi, Veranda,  Pvc Montaj, Küpeşte işlerinizde size farklı ürün ve fikirlerimiz ile işçilik montaj ekiplerimiz eksiksiz hizmet sunmaktadır.

TASARIM ÇİZİM EKİBİ

Mimari, İç Mimari, Peyzaj, Endüstriyel tasarımlar olmayanı hayal edip üretmek konusunda uzman teknik çizim ekiplerimiz size projelerinizde profesyonel yardım sağlar.

iç mimarlık projelerinizde iç mimarlarımız ile yenilikçi dünden bugüne rekabetçi çizgilerimiz ile tanıştınız mı?

İç mimar Tolgahan Türk iç mimarlık doğanın korunmasına olan tutkusuyla hareket ve ofisindeki deneyim ve tecrübelerini araştırma temelli bir uygulama olarak, Modern mimari yaşam alanlarının tasarım uygulamalarını yeni malzeme ve inşaat yöntemlerinin araştırılması, analizi ve uygulanmasıyla tamamen ilgilenir.

İşlevsel ve estetik arasındaki, dikkatle gözetilen ve bilinçli olarak seçilen denge, her bir özgün tasarım ve iç mekanda ahenk yaratır. En son çıkan ürün ve tekniklerini yakından takip eder birikim ve tecrübelerini sizler ile paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

İç mimari, mimari projelerinizde yenilikçi rekabetçi çizgilerini ve iç mimarlıktan beklentilerinizi İç Mimarlık Danışmanlık hizmetimiz ile yeniden keşfedin.

287 Firma Kuruluşa

projelerinde destek verdik

70126 Saat

mesai çalışması

203 Mekan

proje planlama yaptık

23 Profesyonel

İç Mimar, mimar ve tasarımcılarımız ile

Özel tarzlar işlevselliğe ve estetiğin uyumu iç mimarlık çözümlemelerimizi ofisimizde yeniden keşfedin!

iç mimar Tolgahan Türk iç mimarlık büyük bir tutku, eleştirel bir göz ve ilham verici bir kişilik ile deneyimlerini sektör ile birleştiriyor. Dünya çapında saygı gören ve hayranlık uyandıran yeni nesil en son teknolojiler ve medyanın entegrasyonuyla, inovasyonu ve işbirliğini geliştiren dinamik alanlar yaratıyoruz.

iç mimar, tasarım, uygulama teknik ekiplerimiz performansa işlevselliğe dayalı tasarım ve yenilikçi dünden bugüne rekabetçi çizgileri ile proje çalışmalarını iç, dış, ortamların fiziksel ve kültürel koşullarını göz önünde bulundurur. İç mimarlığa bakışımız bütünsel yaklaşımımızla ünlüdür.

iç mimar dokunuşları modern sanat ve modern mimarlık üretimi, iç ve dış mekanların mimari tasarım ve sanatları. İç mimarlığa bakışımız bütünsel yaklaşımımızla ünlüdür.

İç Mimarlık Danışmanlık ofisimizle iletişimde kalmak ister misin?

Kişisel verilerinizi koruyor hiç spam mail göndermiyoruz. Bilgilerinizi üçüncü taraflara paylaşmıyoruz.

(+90) (212) 570 88 82

Ofis telefon numaramız

(+90) (532) 498 87 45

Gsm telefon numaramız

(+90) (212) 452 77 70

Yazışma gönderileri için Fax numaramız

', { 'anonymize_ip': true });